HP SS03XL originaal sülearvuti aku
106,64 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | hp-ss03xl-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 4330mAh/50Wh |
| Pinge | 11.55V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 180g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | SS03XL SS03 933321-855 HSTNN-LB8G 932823-171, 932823-271, HSTNN-IB8C, 932823-1C1, 932823-2C1, HSTNN-DB8J, 932823-421, 933321-852, 5HC85AV, 2HB47AV |
| Sobib mudelitele | HP EliteBook 730 G5 HP ElteBook 740 G5 HP EliteBook 735 G5 HP EliteBook 735 G6 HP EliteBook 745 G5 HP EliteBook 745 G6 HP EliteBook 830 G5 HP EliteBook 830 G6 HP EliteBook 836 G5 HP EliteBook 840 G5 HP EliteBook 840 G6 HP EliteBook 840 G6 Healthcare Edition HP EliteBook 846 G5 HP EliteBook 846 G6 HP EliteBook 846 G6 Healthcare Edition HP ZBook 14u G5 Mobile Workstation HP ZBook 14u G6 Mobile Workstation HP MT44 Mobile Thin client HP MT45 Mobile Thin client |