IBM ThinkPad T61 6cell sülearvuti aku
91,76 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | ibm-thinkpad-t61-6cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | Samsung |
| SDI Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 320g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 42T5225; 43R2499; 42T4530; 42T4531; 42T5227 42T5228; 42T5229; 42T5262; 42T5264; 42T5229; 41U3197; 42t5263; 42t5230; 41U3197; 41U3196; 41U3198; 42T4552; 42T4678; 42T5265 42T4677 |
| Sobib mudelitele | Lenovo ThinkPad T60 (14-inch wide screen) ; Lenovo ThinkPad R60 (14-inch wide screen) ; Lenovo ThinkPad R61 Series(14-inch wide) ; Lenovo ThinkPad T61 Series(14-inch wide) ; Lenovo ThinkPad R61i Series(14-inch wide) ; Lenovo ThinkPad R61e ; Lenovo ThinkPad T400 (14-inch wide) ; Lenovo ThinkPad R400 (14-inch wide) |