Laadija 12V 4A 5.5x2.5
39,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993439 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Mudel | ZZ/LCD124 |
| Pistiku mõõt | 5.5x2.5mm |
| Võimsus | 48W |
| Pinge | 12V |
| Laadimisvool | 4A |
| Sobib tootjale | Analoog laadja |
| Seisund | Uus |
| Garantii | 24 kuud |
| Asendab | 12V 4A, 12V 3A, 12V 2A, 12V 1A (ühildub ka väiksema amprite arvuga laadijatega, kui pinge ja pistik klapivad) |
| Sobib seadmetele | Monitorid (nt LG, Samsung, AOC), LCD-telerid, LED-ribad, ruuterid, NAS-serverid, CCTV turvakaamerad, muusikariistad (klahvpillid) ja muud seadmed, mis kasutavad 12V toidet ja standardset 5.5x2.5mm pistikut |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 07:21