LCD 15,6" 1920x1080p / IPS / 60Hz / 30pin slim
95,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993744 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15.6" |
| Ekraani tüüp | IPS |
| Resolutsioon | 1920 x1080 |
| Mõõdud | 350mm x 280mm |
| Ekraani pind | Matt |
| Taustavalgustus | LED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 30-pin eDP |
| Kinnitus | Kõrvadega |
| Kinnituse asukoht | Ülal ja all |
| Mudel | N156HCA-EAB |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Uus |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 07:21