LENOVO G460 6cell sülearvuti aku
91,76 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | lenovo-g460-6cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 10,8V |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 306g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | L09L6Y02; LO9L6Y02; L09M6Y02; L09S6Y02; 57Y6454; 121001071; 121001091; 121001094; 121001095; 121001096; 121001097; 57Y6455; L08S6Y21; L09C6Y02; L09N6Y02; L10C6Y02; L10M6F21; L10P6F21; L10P6Y22; LO9S6Y02 |
| Sobib mudelitele | Lenovo G460 ;Lenovo G460A-ITH ;Lenovo G460A-IFI ;Lenovo G460L-IFI ;Lenovo G560 ;Lenovo IdeaPad G460 0677 ;Lenovo IdeaPad G460 20041 ;Lenovo IdeaPad G560 0679 ;Lenovo IdeaPad Z460 Series,Lenovo IdeaPad Z465 Series, Lenovo IdeaPad Z560 Series; Lenovo Z570; Lenovo B575e LENOVO B570, G570, V570, IDEAPAD Z475 |