Lenovo L18M3PD1 originaal sülearvuti aku
116,56 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | lenovo-l18m3pd1-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 4950mAh/ 57Wh |
| Pinge | 11.52V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 230g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | L18M3PD1 L18C3PD1 L18L3PD1 L18M3PD2 L18C3PD2 02DL013 02DL014 02DL015 02DL016 5B10W13909 5B10W13910 5B10W13911 5B10W13912 SB10K97651 SB10T83152 |
| Sobib mudelitele | Lenovo ThinkPad T14S gen 1 Series Lenovo ThinkPad T490S Series Lenovo ThinkPad T495S Series |