Lenovo laadija 20V 2.25A 45W (square tip)originaal
76,88 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | lenovo-laadija-20v-2-25a-45w-square-tiporiginaal |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 20V |
| Võimsus | 45W |
| Laadimisvool | 2.25A |
| Pistik | square |
| Kaal | 165g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | 36200246, 45N0293, 45N0294, 0B47030, ADLX45NDC3A, ADLX45NLC3, ADLX45NLC3A, 0C19880, 2012EPI078, 45N0296 |
| Sobib mudelitele | Lenovo ThinkPad Helix Yoga 11s 11 Lenovo IdeaPad Flex 15 59382272 Lenovo IdeaPad Flex 15 59393845 Lenovo IdeaPad Yoga 11S 59370508 Lenovo ThinkPad Helix 36972FC 0C19880 IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11S SERIES IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11 SERIES Lenovo ThinkPad Helix 36974HC 0C19880 IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11 2696 IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11 26962BU IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11 26962CU IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11 5934 IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11 59342980 IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11 5937 IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11 59370513 IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11 59370515 IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11 59370531 IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11S 5937 IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11S 59370520 IBM-Lenovo IDEAPAD YOGA 11S 59370526 |