Lenovo laadija 20V 3.25A 65W (square tip) originaal
71,92 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | lenovo-laadija-20v-3-25a-65w-square-tip-originaal |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 20V |
| Võimsus | 65W |
| Laadimisvool | 3,25A |
| Pistik | square tip |
| Kaal | 348g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | 0B46994, 0B46998, 0B46999, 0B47002, 0B47006; 45N0234; 45N0233; |
| Sobib mudelitele | LENOVO YOGA13-IFI ; YOGA11S ;THINKPAD X1 CARBON; THINKPAD X1 CARBON TOUCH; Lenovo ThinkPad S440; Lenovo ThinkPad Edge E540;Lenovo ThinkPad Edge E550; Lenovo ThinkPad X240; Lenovo ThinkPad W540; Lenovo ThinkPad T440p; Lenovo ThinkPad T440; Lenovo G50-45 |