Lenovo originaal laadija USB-C 65W refurb.
39,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 2
Pärnu esinduses
| SKU | 3993989 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistiku mõõt | USB-C |
| Võimsus | 65W |
| Pinge | 20V |
| Laadimisvool | 3.25A |
| Tootja | Lenovo originaal |
| Garantii | 6 kuud |
| Seisund | Refurbished |
| Asendab | ADLX65YLC3A, ADLX65YDC3A, ADLX65YCC3A, 4X20M26272, SA10M13945, 01FR024, 01FR030 |
| Sobib seadmetele | Lenovo ThinkPad (T480, T490, T14, X1 Carbon Gen 6/7/8, L14, E14), Lenovo Yoga, IdeaPad ja muud kaasaegsed USB-C laadimistoega Lenovo sülearvutid ning nutiseadmed |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 07:20