Lenovo T420S T430S 6cell originaal sülearvuti aku
110,36 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | lenovo-t420s-t430s-6cell-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 3600mAh/40Wh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | originaal |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 283g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 0A36287, 42T4844, 42T4845, 42T4846, 42T4847, 66+ 81+ 45N1037 |
| Sobib mudelitele | Lenovo ThinkPad T430s, Lenovo ThinkPad T420s, Lenovo ThinkPad T420si |