Lenovo T540p 57++ 9cell originaal sülearvuti aku
116,56 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | lenovo-t540p-57-9cell-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 9010mAh/100Wh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | originaal |
| Elementide arv | 9 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 480g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | Thinkpad Battery 57++, 45N1145, 45N1146, 45N1147, 45N1148, 45N1149, 45N1150, 45N1151, 45N1153, 45N1161, 45N1779, 45N1769, 45N1158, 45N1159, 45N1160, 45N1144, 45N1152; 0C52864, 0C52863 |
| Sobib mudelitele | Lenovo ThinkPad T440p, Lenovo ThinkPad T540p, Lenovo ThinkPad W540, Lenovo ThinkPad W541, Lenovo ThinkPad L440, Lenovo ThinkPad L540 |