Lenovo ThinkCentre M70q
399,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Lenovo äriklassi arvuti, mis on varustatud 10. generatsiooni Intel Core i5 protsessoriga. Kompaktsete mõõtmete (17,9 x 18,3 x 3,7 cm) tõttu sobib see ideaalselt piiratud lauapinnaga keskkonda.
Laos: 1
| SKU | M70qK5U2 |
|---|---|
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Mis on karbis? | Arvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i5-10400T |
| Taktsagedus | 2000 MHz |
| Tuumade arv | 6 |
| Vahemälu | 16 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 256 GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| Korpuse tüüp | Tiny |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | Jah |
| WiFi | - |
| Bluetooth | - |
| Liidesed | 5 x USB 3.2, USB-C |
| Video väljundid | HDMI, DisplayPort |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |