Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3
569,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Intel Core i5-12600T, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics 770, Tiny, Windows 11 Pro
Laos: 1
| SKU | M70qG3K5U12 |
|---|---|
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Mis on karbis? | Arvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i5-12600T |
| Taktsagedus | Kuni 4600 MHz |
| Tuumade arv | 6 |
| Vahemälu | 16 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 512 GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD Graphics 770 |
| Korpuse tüüp | Tiny |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | Jah |
| WiFi | - |
| Bluetooth | - |
| Liidesed | 6 x USB (5 x USB 3.2), USB-C |
| Video väljundid | DisplayPort, HDMI |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |