Lenovo ThinkCentre M75q Gen 1
199,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Kompaktne lauaarvuti, mille mõõdud on vaid 17,9 cm x 18,3 cm x 3,45 cm.
Laos: 1
| SKU | M75qG1KR3U1 |
|---|---|
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Mis on karbis? | Arvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | AMD Ryzen 3 PRO 3200GE |
| Taktsagedus | 3300 MHz |
| Tuumade arv | 4 |
| Vahemälu | 8 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 256 GB SSD |
| Videokaart | AMD Radeon Graphics |
| Korpuse tüüp | Tiny |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | Jah |
| WiFi | - |
| Bluetooth | - |
| Liidesed | 5 x USB (2 x USB 3.2), USB-C |
| Video väljundid | HDMI, DisplayPort |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |