Lenovo ThinkPad T470 LCD Paneel
60,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993941 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 14.0" |
| Ekraani tüüp | LED |
| Resolutsioon | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Mõõdud | 315.0 × 185.0 × 3.0 mm |
| Ekraani pind | Matt (Anti-Glare) |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 30-pin eDP |
| Kinnitus | Puudub |
| Kinnituse asukoht | Määramata |
| Mudel | LP140WF3 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
| Garantii | 3 kuud |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 07:22