Lenovo ThinkPad X200 9 cell sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | lenovo-thinkpad-x200-9-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 6600mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | Samsung |
| SDI Elementide arv | 9 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 464g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 42T4534; 42T4535; 42T4536; 42T4537; 42T4542; 42t4543; 42T4650; 43R9254; 43R9253; 43R9255 |
| Sobib mudelitele | IBM ThinkPad X200; IBM ThinkPad X200s; IBM ThinkPad X201; IBM ThinkPad X201s; Lenovo ThinkPad X200; Lenovo ThinkPad X200s; Lenovo ThinkPad X201; Lenovo ThinkPad X201s |