Lenovo ThinkPad X200 Tablet 8 cell sülearvuti aku
111,60 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | lenovo-thinkpad-x200-tablet-8-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 14,4V |
| Elementide tootja | bak |
| Elementide arv | 8 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 440g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 43R9257; 43R9256; 42T4564; 42T4565; FRU 42T4657; FRU 42T4658 |
| Sobib mudelitele | Lenovo ThinkPad X200 Tablet series; Lenovo ThinkPad X200T series; Lenovo ThinkPad X201 Tablet; Lenovo ThinkPad X201T series |