Lenovo ThinkPad X60 8 cell sülearvuti aku
107,88 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
NB! Kellel on nn. spacerit vaja, just vanemate akude asendamisel, siis seda saate eraldi lisada ostukorvi! Lisainfot spaceri kohta siit
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | lenovo-thinkpad-x60-8-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 5200mAh / 75Wh |
| Pinge | 14,4V |
| Elementide tootja | Samsung |
| SDI Elementide arv | 8 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 430g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 40Y6999; 40Y7001; 40Y7003; ASM 92P1170; ASM 92P1174; ASM 92P1172; FRU 92P1163; FRU 92P1165; FRU 92P1167; FRU 92P1169; FRU 92P1171; FRU 92P1173; FRU 92P1227; FRU 42T4506; 93P5030; 42T4632; 42T5247; 92P1164 |
| Sobib mudelitele | Lenovo ThinkPad X60 1706 ; Lenovo ThinkPad X60 1707 ; Lenovo ThinkPad X60 1708 ; Lenovo ThinkPad X60 1709 ; Lenovo ThinkPad X60 2509 ; Lenovo ThinkPad X60 2510 ; Lenovo ThinkPad X60s 1702 ; Lenovo ThinkPad X60s 1703 ; Lenovo ThinkPad X60s 1704 ; Lenovo ThinkPad X60s 1705 ; Lenovo ThinkPad X60s 2507 ; Lenovo ThinkPad X60s 2508 ; Lenovo ThinkPad X60s 2522 ; Lenovo ThinkPad X60s 2524 ; Lenovo ThinkPad X60s 2533 ; Lenovo ThinkPad X60 Series ; Lenovo ThinkPad X60s Series ; Lenovo ThinkPad X61 7673 ; Lenovo ThinkPad X61s 15th Anniversary Edition ; Lenovo ThinkPad X61s 7669 ; Lenovo ThinkPad X61 Series ; Lenovo ThinkPad X61s Series |
| Lisainformatsioon | Aku on komplekteeritud väga kvaliteetsete Samsung SDI 2600mAh elementidega. See tagab suure mahutavuse ja kestvuse tundides, enamasti võrdne originaaliga või parem ning suure laadimiskordade arvu. Garantii 6 kuud ! Kindlalt analoogakude turul parim valik ! |