Lenovo ThinkPad Yoga 460
550,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Lenovo ThinkPad Yoga 460
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993158 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Protsessor | i5-6300U |
| Vahemälu | 8GB DDR3L |
| Kõvaketas | 256GB SSD |
| Videokaart | Intel HD 520 |
| Ekraan | W14" 1920x1080 IPS |
| Op.süsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri valgustus | jah |
| ID-kaardi lugeja | ei |
| Veebikaamera | jah |
| Mälukaardilugeja | jah |
| Võrk | Wifi, Bluetooth |
| Liidesed | 3xUSB,Mini DP,HDMI |
| Seisund | Refurbished, uus akku |
| Garantii | 6 kuud |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 09:02