MSI BTY-L77 originaal sülearvuti aku
88,04 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | msi-bty-l77-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 7500mAh/ 83.25Wh |
| Pinge | 11.1V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 425g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | BTY-L77 |
| Sobib mudelitele | MSI 2PE-022CN, 2QD-1019XCN, 2QD-292XCN, 2QE-209CN, 2QE-212CN, GT72, GT72 2PE-022CN, GT72 2QD-005XCN, GT72 2QD-1019XCN, GT72 2QD-292XCN, GT72 2QE-1679CN, GT72 2QE-1813CN, GT72 2QE-209CN, GT72 2QE-212CN, GT72 6QD-005XCN, GT72 6QD-201XCN, GT72 6QD-839XCN, GT72 6QD-840XCN, GT72 6QE-209CN, GT72S 6QD-007CN, GT72S 6QD-841XCN, GT72S 6QE-007CN, GT72S 6QE-487CN, GT72S 6QF-018CN, GT72S 6QF-054CN, GT72S 6QF-064CN, GT72S 6QF-065CN, GT72S Tobii, MS-1781, MS-1783 WT72 GT72 2PE16H11BW GT72 2QD DOMINATOR GT72 2QE-209CN GT72 6QD-201XCN GT72 6QD-840XCN GT72 6QD8H11 GT72VR-6RE16H21(001785-SKU1) GT72VR-7RE GT72VR-7RE-434 WT72 2OKWT72 2OL16SR21BW WT72 2OM-1034 WT72 6QJ VPRO WT72 6QK VPRO WT72 6QL WT72 6QNE332SR45BWECC |