MSI Chicony 280W 20VV 14A USB originaal sülearvuti laadija
124,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | msi-chicony-280w-20vv-14a-usb-originaal-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 20V |
| Võimsus | 280W |
| Laadimisvool | 14A |
| Pistik | USB |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | A18-280P1A |
| Sobib mudelitele | MSI GE66 GE76 MSI Vector GP76 |