Originaal Dell AC Adapter 65 W (7.4mm x 5.0mm)
28,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993977 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistik | 7.4 x 5.0 mm Pin Inside |
| Võimsus | 90W |
| Pinge | 19.5V |
| Laadimisvool | 4.62A |
| Tootja | Analoog |
| Seisund | Uus |
| Garantii | 24 kuud |
| Asendab laadijaid | PA-12, PA-10, PA-3E, NADP-90KB, F7970, MK911, DF263, LA65NS1-00, PA-1650-05D, AD-90195D, 310-2860, 310-7251 jpt. |
| Sobib seadmetele | Dell Inspiron: 1525, 1545, 1750, 15R (N5010, 5520), 17R (N7110), 3520, 3542 jt. Dell Latitude: D620, D630, E5420, E5430, E5440, E5470, E6420, E6430, E6530, E6540, E7440, E7450, 5480, 5490, 5590 jt. Dell Vostro: 1000, 1500, 3300, 3500, 3550, 3560 jt. Dell Studio / XPS / Precision: Studio 1535, 1558, XPS M1330, M1530, Precision M20, M2300 jne. |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 07:20