Refurbished 12W Apple originaal USB adapter
9,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Refurbished 12W Apple originaal USB adapter
Laos: 1
| SKU | 20051616 |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Apple |
| Võimsus | 12W |
| Pinge | 5.2V |
| Laadimisvool | 2.4A |
| Pistik | USB-A |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |