Samsung 19V 2.1A (3.0x1.1mm) 40W sülearvuti laadija
55,80 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | samsung-19v-2-1a-3-0x1-1mm-40w-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19V |
| Võimsus | 40W |
| Laadimisvool | 2,1A |
| Pistik | 3.0 x 1.1 mm |
| Kaal | 200g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | PA-1400-14;PA-1400-24; AD4019P; AA-PA2N40S; AD-4019W, AA-PA2N40L; BA44-00279A; BA44-00278A,BA44-00278A |
| Sobib mudelitele | Samsung XE700T1A; XE700T1A-A01US; XE700T1A-A03US; XE700T1A-A04US; XE700T1A-A05US; XE500C21,XE500C21-A01US,XE500C21A01US; XE500C21-A03US,XE500C21A03US; XE500C21-A04US,XE500C21A04US; XE500C21-H01US,XE500C21H01US; XE500C21-H02US,XE500C21H02US; XE500C21-H04US,XE500C21H04US; Samsung Series 3: 305U1A-A01; 305U1A-A02; 305U1A-A03; 305U1A-A04; 305U1A-A05; NP305U1A; NP305U1A-A01US; NP305U1A-A02US; NP350U2A; NP350U2A-W01UB; NP300U1A; NP300U1A-A01US; NP900X1A,NP900X1A-A01US,NP900X1A-A01,NP900X1AA01US; NP900X1B,NP900X1B-A01US,NP900X1B-A01,NP900X1BA01US; NP900X1B-A02US,NP900X1B-A02,NP900X1BA02US; NP900X3A,NP900X3A-A02US,NP900X3A-A02,NP900X3AA02US; NP900X3A-A03US,NP900X3A-A03,NP900X3AA03US; NP900X3A-A05US,NP900X3A-A05,NP900X3AA05US; NP900X3A-B01US,NP900X3A-B01,NP900X3AB01US; NP900X3A-B02US,NP900X3A-B02,NP900X3AB02US; NP900X1B,NP900X1B-A01SE,NP900X1B-A01,NP900X1BA01SE; NP900X1B-A01AU,NP900X1B-A01,NP900X1BA01AU; NP900X1B-A01UK,NP900X1B-A01,NP900X1BA01UK; Samsung Series 5 3G Chromebook (Arctic White) Samsung XE500C21-H01US Samsung Series 5 Wi-Fi Chromebook (Titan Silver) Samsung XE500C21-A03US XE500C21-A02USSamsung Series 5 Wi-Fi Chromebook (Arctic White) Samsung XE500C21-A01US Samsung Series 5 3G Chromebook (Titan Silver) |