Samsung AA-PBYN8AB originaal sülearvuti aku
116,56 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | samsung-aa-pbyn8ab-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 6120mAh/ 45Wh |
| Pinge | 7,4V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 210g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | AA-PBYN8AB BA43-00339A |
| Sobib mudelitele | NP530U4B Series NP530U4B, NP530U4B-A01US 530U4C Series 530U4C, 530U4C-A01, 530U4C-A02, 530U4C-S01, 530U4C-S02, 530U4B-S03 535U4C Series 535U4C, 535U4C-S01, 535U4C-S02 |