Samsung HG32EE690DB
107,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Ekraan esitlusteks, reklaamide kuvamiseks ja meelelahutuseks NB: Ekraani hinnale lisandub transpordi maksumus. Maksumuse täpsustamiseks palume saata kiri myyk@ithaldus.ee
Laos: 1
| SKU | PN-S-HG32 |
|---|---|
| Kategooria | Suured ekraanid ja tarvikud |
| Mis on komplektis? | Ekraan |
| Mis on komplektis? | Pult (ilma patareideta) |
| Mis on komplektis? | Toitekaabel |
| Üldandmed | |
| Diagonaal | 32" |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani pind | Poolmatt |
| Puuteekraan | - |
| Heledus | 450 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Reageerimisaeg | 12 ms |
| Sisseehitatud kõlarid | Jah |
| Kaal | 5,5 kg |
| Tugijalg komplektis | - |
| VESA kinnitus | 200 x 200 mm |
| Liidesed | |
| HDMI | Jah (3 tk) |
| DisplayPort | - |
| VGA | - |
| DVI | - |
| Component/composite | Jah |
| Satelite | - |
| Coaxial | - |
| USB laiendus | Jah (2 tk) |
| Võrk | |
| Võrgupesa (RJ45) | Jah |
| WiFi | Jah |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |