Toshiba 65W 19V 3.42A 5.5x2.5 sülearvuti laadija
55,80 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | toshiba-65w-19v-3-42a-5-5x2-5-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19V |
| Võimsus | 65W |
| Laadimisvool | 3,42A |
| Pistik | 5.5 x 2.5 mm |
| Kaal | 205g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | PA3396U-1ACA; PA3467; PA3467U; PA3467U-1ACA; PA-1650-02; PA-1650-01; ADP-65DB; API3AD03; FSP065-AAC; 0335A1965; LC-T2801-006; LE-9401B20; PA-1650-01; PA-1650-02; ADP-65JH DB; PA-1650-52LC; PA1650; ADP-65YB B; 0712A1965; NB-65B19; FSP50-11, 808113-001 |