210W Dell originaal adapter
38,00 €
Hind sisaldab 24% KM
210W Dell originaal adapter
Laos: 1
| SKU | 210WD74 |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Dell |
| Võimsus | 210W |
| Pinge | 19.5V |
| Laadimisvool | 10.8A |
| Pistik | 7.4mm ümmargune |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |