5W Apple originaal USB adapter, hulgipakend (190 tk)
189,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
190 tk kasutatud ja testimata 5W Apple USB adapterit hulgipakendis.
Laos: 1
| SKU | A1400 |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Apple |
| Võimsus | 5W |
| Pinge | 5V |
| Laadimisvool | 1A |
| Pistik | USB-A |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Kasutatud |
| Garantii | 1 kuu |