-12%
65" Samsung QB65H kasutatud
395,00 € 348,01 € -12% Allahindlus!
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
65" Samsung QB65H
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993519 |
|---|---|
| Kategooria | Telerid & suured ekraanid |
| Diagonaal | 65" |
| Mudel | QB65H |
| Paneel | 4K UHD |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Resulutsioon | 3840 × 2160@ 60Hz |
| Liidesed | HDMI, DVI-D, DP; USB |
| Seisund | refurbished |
| Lisainfo | Jalad puudu/ saab seinakinnitust kasutada |
| Garantii | 1 kuu |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 08:15