65W Dell originaal adapter
22,00 €
Hind sisaldab 24% KM
65W Dell originaal adapter
Laos: 1
| SKU | 65WD45 |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Dell |
| Võimsus | 65W |
| Pinge | 19.5V |
| Laadimisvool | 3.34A |
| Pistik | 4.5mm ümmargune |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |