Acer 19V 19.5V 7.1A 6.92A 135W 5.5x1.7 originaal sülearvuti laadija
84,32 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | acer-19v-19-5v-7-1a-6-92a-135w-5-5x1-7-originaal-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19V või 19.5V |
| Võimsus | 135W |
| Laadimisvool | 7.1A või 6.92A |
| Pistik | 5.5x1.7mm |
| Kaal | 440g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | ADP-135KB T, PA-1131-05, PA-1131-16 |
| Sobib mudelitele | Acer Aspire V17 Nitro VN7-792G-59CL |