Acer 19V 3.42A 65W 3.0x1.1mm originaal sülearvuti laadija
75,64 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | acer-19v-3-42a-65w-3-0x1-1mm-originaal-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19V |
| Võimsus | 65W |
| Laadimisvool | 3.34A |
| Pistik | 3.0x1.1mm |
| Kaal | 165g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | Sobib mudelitele: Acer Swift SF315-51 |