Acer AL14A32 sülearvuti aku
101,68 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | acer-al14a32-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | analoog |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 250g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | AL14A32 |
| Sobib mudelitele | Acer E5 E5-471 E5-421G-44FT E14 E5-572G 471G 421 571G 411 |