Acer AP1505L AP15O5L originaal sülearvuti aku
109,12 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | acer-ap1505l-ap15o5l-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 53.9Wh |
| Pinge | 11,55V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 250g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | AP15O5L AP1503K AP15O3K 3ICP4/91/91. |
| Sobib mudelitele | Chromebook R13 CB5-312T SF514; Aspire S 13 S5-371 S5-371-52JR S5-371-7278 Series ACER Swift 5 SF514 Series Chromebook R13 CB5-312T Aspire S 13 S5-371 S5-371T Swift 5 SF514-51 ACER Spin 5 Sp513-52n |