Acer AP18C4K AP18C8K originaal sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | acer-ap18c4k-ap18c8k-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 50,29Wh |
| Pinge | 11,25V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 250g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | AP18C8K 3INP5/82/70 N17W7 N19Q2 N19H4 AP18C4K KT00304012 |
| Sobib mudelitele | Acer Aspire 5 A514-52 A514-52-58U3 Series Acer Chromebook 314 (C933) Series Acer Swift 3 SF314-42-R27B SF314-42-R4XJ Series Acer Swift 3 SF314-57 Series Acer Swift 3 SF314-57G Series Acer Swift 3 SF314-58 SF314-58G Series Acer Swift 3 SF314-58-58XS Acer Swift 3 SF314-58-523B |