Acer AP18E7M AP18E8M originaal sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | acer-ap18e7m-ap18e8m-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 3733mAh/57.48WH 3815mAh/58.75WH |
| Pinge | 15,4V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 250g |
| Värv | Must AP18E8M AP18E7M 15.4V /57.48WH 15.4V /58.75WH 3733mAh 3815mAh |
| Asendab akusid | AP18E8M AP18E7M 4ICP4/70/88 4ICP4/69/90 |
| Sobib mudelitele | Acer Nitro 5 AN515-54 AN515-55 AN515-43 AN515-44 AN515-45 AN517-51 AN517-52 Series For Acer Nitro 7 AN715-51 Series For Acer Aspire 7 A715-74 A715-74G Series For Acer Predator Helios 300 PH315-52 PH315-53 PH317-53 Series For Acer ConceptD 3 Pro CN315-71 CN315-71P Series For Acer ConceptD 5 Pro CN515-71 CN515-71P Series For Acer Predator Triton 300 PT315-51 Series N18C3 N18C4 N17C2 N20C1 N1812 |