Analoog laadija 96W USB type C USB-C
45,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3994004 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistiku mõõt | USB-C |
| Võimsus | 96W |
| Pinge | 4.8A |
| Laadimisvool | 20V |
| Tootja | Analoog |
| Garantii | 24 kuud |
| Seisund | Uus |
| Asendab | A2166, MX0J2ZM/A, MW2L3ZM/A |
| Sobib seadmetele | Apple MacBook Pro 16" (A2141, A1990) ja muud võimsad USB-C sülearvutid |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 08:13