Apple A1582 A1502 sülearvuti aku
119,04 €
Hind sisaldab 24% KM
NB! Ei sobi 2013, 2014!
Laos: 1
| SKU | apple-a1582-a1502-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 6559mAh/74,9Wh |
| Pinge | 11,42V |
| Aku tüüp | Li-polymer |
| Aku kaal | 350g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A1582 |
| Sobib mudelitele | MF839LL/A MF841LL/A MF843LL/A A1502 (EMC 2835) Apple MacBook Pro 13" Retina A1502( 2015) |