Apple MacBook Pro
527,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Intel Core i7-9750H, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, 4 GB AMD Radeon Pro 5300M, macOS 26, 16" (3072 x 1920)
Laos: 1
| SKU | A2141K7H12 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Mis on karbis? | Sülearvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i7-9750H |
| Taktsagedus | 2600 MHz |
| Tuumade arv | 6 |
| Vahemälu | 16 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 512 GB SSD |
| Videokaart | 4 GB AMD Radeon Pro 5300M |
| Kaal | 2 kg |
| Aku kestvus | 6 tundi |
| Klaviatuuri asetus | INT (taustvalgustusega) |
| Tarkvara | macOS 26 |
| Ekraan | |
| Diagonaal | 16" |
| Resolutsioon | 3072 x 1920 |
| Heledus | 500 nitti |
| Puuteekraan | - |
| Ekraani pind | Läikiv |
| Lisad | |
| Veebikaamera | Jah |
| ID-kaardi lugeja | - |
| Dokkimisvõimalus | Jah |
| Mälukaardilugeja | - |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | - |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G moodul | - |
| Liidesed | 4 x Thunderbolt 3 (USB-C) |
| Video väljundid | - |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |