Asus VivoBook E410KA
245,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Asus VivoBook E410KA
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993817 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Protsessor | Intel Celeron N4500 |
| Operatiivmälu | 4GB LPDDR4 |
| Salvestusmaht | 256GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD Graphics |
| Ekraan | 14" 1920x1080 IPS |
| Op.süsteem | Windows 11 Home |
| Klaviatuuri valgustus | ei |
| ID-kaardi lugeja | ei |
| Veebikaamera | jah |
| Mälukaardilugeja | ei |
| Võrk | Wifi, Bluetooth |
| Liidesed | 2XUSB, 1x HDMI, 1xUSB-C |
| Seisund | Refurbished |
| Garantii | 6 kuud |
Andmed uuendatud: 29.04.2026 16:51