Deepcool Gamer
990,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Deepcool Gamer 3050
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3994000 |
|---|---|
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Protsessor | Intel | i3-13100F |
| Operatiivmälu | 16GB DDR4 |
| Salvestusmaht | 480GB SSD |
| Videokaart | RTX3050 6GB GDDR6 |
| DVD seade | Ei |
| Op.süsteem | Windows 11 Home |
| Video väljundid | VGA, DisplayPort, HDMI |
| Võrk | Lan |
| Liidesed | 8XUSB, USB-C |
| Seisund | Uus |
| Garantii | 24 kuud |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 09:42