Dell Latitude 5280 sülearvuti
320,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Dell Latitude 5280 sülearvuti
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3994031 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Protsessor | Intel Core i5-7300U |
| Operatiivmälu | 8GB DDR4 |
| Salvestusmaht | 256GB |
| Videokaart | Intel HD Graphics 620 |
| Ekraan | 12,5" 1920x1080 FHD |
| Op.süsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri valgustus | jah |
| ID-kaardi lugeja | jah |
| Veebikaamera | jah |
| Mälukaardilugeja | ei |
| Võrk | Wifi, Bluetooth |
| Liidesed | 2XUSB, 1x USB-C. VGA, AUX, LAN |
| Seisund | Refurbished |
| Garantii | 6 kuud |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 07:43