Dell OptiPlex 5090 (WiFi)
437,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Intel Core i5-10500T, 16 GB DDR4, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 630, Micro, Windows 11 Pro
Laos: 1
| SKU | 5090K5Uw2 |
|---|---|
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Mis on karbis? | Arvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Mis on karbis? | WiFi antenn |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i5-10500T |
| Taktsagedus | 2300 MHz |
| Tuumade arv | 6 |
| Vahemälu | 16 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 256 GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| Korpuse tüüp | Micro |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | Jah |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Liidesed | 5 x USB 3.2, USB-C |
| Video väljundid | 2 x DisplayPort |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |