Dell originaal laadija 20V 6.5A 130W USB-C
74,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3992779 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Mudel | HA130PM130 |
| Pistiku mõõt | USB-C |
| Võimsus | 130W |
| Pinge | 20V |
| Laadimisvool | 6.5A |
| Tootja | Dell originaal |
| Seisund | Uus |
| Garantii | 24 kuud |
| Sobib seadmetele | Dell XPS: 15 7570, 7590, 9530, 9550, 9560, 9570, 9575 2-in-1; Dell XPS: 13 9360, 9350, 9343, 9333, L321x, L322; Dell Precision: 5510, 5520, 5530, 5540, M2800, M3800; Dell Vostro: 7500, 7510, 7590; Dell Inspiron: 13 7347, 7348, 7348 2-in-1, 7459, 7501; Dell Inspiron: 15 3552, 3558, 7568, 7558; Power Supply Cord |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 10:00