Dell U4320Q (grade B)
399,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Grade B - HDMI ei tööta. Monitoril puudub jalg. Juurde saab soetada viisaka välimusega funktsionaalse VESA asendusjala.
Laos: 1
| SKU | 425DU4320Q |
|---|---|
| Kategooria | Monitorid |
| Mis on karbis? | Monitor |
| Mis on karbis? | DisplayPort kaabel |
| Mis on karbis? | Toitekaabel |
| Üldandmed | |
| Diagonaal | 42.5" |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Ekraani tüüp | IPS |
| Ekraani pind | Matt |
| Heledus | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Reageerimisaeg | 5 ms |
| Kõlarid | - |
| VESA kinnitus | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm |
| Reguleerimise võimalus | |
| Muudetav kõrgus | - |
| Muudetav kaldenurk | - |
| Pööratav (pivot) | - |
| Dokkimisvõimalus | |
| Dokk monitor | Jah |
| Laeb läbi USB-C | Kuni 90W |
| Liidesed | |
| Video sisendid | DisplayPort, USB-C |
| USB laiendus | 3 x USB 3.0, USB-C |
| Võrgukaart | - |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |