Dell Vostro 3300 4 cell sülearvuti aku
85,56 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | dell-vostro-3300-4-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 2200mAh |
| Pinge | 14,8V |
| Elementide arv | 4 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 236g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 312-1007, 50TKN, 7W5X09C, NF52T; 0XXDG0; 451-11354; GRNX5; 07W5X0; 0XXDG0; 451-11355; 451-11544 |
| Sobib mudelitele | DELL Vostro 3300; DELL Vostro 3350 |