Fujitsu Siemens Amilo Li 1705 Series 6 cell aku
62,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | fujitsu-siemens-amilo-li-1705-series-6-cell-aku |
|---|---|
| Kategooria | Muud tooted |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | BAK |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 320g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 21-92348-01, 21-92441-01, 21-92441-02, 21-92445-01, BPLMW, LMXXSS3, LMXXSS6, FIU:21-92441-02, FIU:21-92445-01, S26391-F6120-L450, S26393-E004-V314, SMP-LMXXSS3, SMP-LMXXSS6, SOL-LMXXML6 |
| Sobib mudelitele | GR1, GR2, LM1W, LM2W, Amilo L1310G, Amilo Li1705, Amilo Pro V2030, Amilo Pro V2035, Amilo Pro V2055, Amilo Pro V3515 |