Fujitsu Siemens SQU-522 6cell sülearvuti aku
54,56 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | fujitsu-siemens-squ-522-6cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | BAK |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 345g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | MS2191 ; MS2192 ; MS2193 ; S26391-F400-L400 ; S26391-F6125-L100 ; S280S280N-055 ; SQU-518 ; SQU-522 ; 3UR18650F-2-Q ; 3UR18650F-2-QC-12 ; 3UR18650F-2-QC12W ; 60.4P311.001 ; 916C4800F ; 916C4850F ; 916C5020F ; 916C5030F ; 916C5440F ; 916C5450f ; BTP-B4K8 |
| Sobib mudelitele | Fujitsu-Siemens Amilo Pro 564E1GB ; Fujitsu-Siemens Amilo Pro V3205 ; Fujitsu-Siemens Amilo Si1520 Fujitsu Siemens AW300 AW560 1720 V3545 V8210 AW560 |