HP Spectre 13-v LCD + Hinged + KB + Korpus
90,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993874 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 13.3" (Ultra-slim) |
| Ekraani tüüp | FHD VSF (Very Slim Form) |
| Resolutsioon | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Mõõdud | 325 mm x 195 mm x 3.0 mm |
| Ekraani pind | Läikiv (Edge-to-edge klaas) |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 30-pin eDP |
| Kinnitus | Puudub (Bracketless) |
| Kinnituse asukoht | Määramata |
| Mudel | HP osa nr: 842421-990 |
| Komplekt | LCD + Klaas + Kaas + Hinged |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
Andmed uuendatud: 01.05.2026 13:00